PRIJSPERKILO.COM

Bereken de kosten per kilo en vergelijk de prijzen
van voedsel en andere producten, en bespaar


Spring naar Prijs Per Kilo Rekenmachine
Welke is goedkoper?
(mouse-over of tik aan)

Prijs per kilo app / Kosten per kilogram

Consument berekent prijs per kiloStel u wilt Old Amsterdam kaas kopen en u heeft drie verschillende opties: 150g voor € 6,30, 400g voor € 16,50, en 650g voor € 27,10. Welke geeft u dan het meeste waar voor uw geld? U weet het niet zeker? De goedkoopste en beste keuze is 400g voor € 16,50.

Krap bij kas en onzeker over welk product de beste koop is? Pak uw smartphone erbij en vergelijk met Prijsperkilo.com de prijs per kilo product.

Hoe u de prijs per kilo kunt berekenen?

Een makkelijk te gebruiken online site om de kosten per kilo te berekenen – Prijsperkilo.com (Price per Kilo) is een gratis en interactieve website, die ook beschikbaar is op smartphones en andere handige gadgets om in de winkel vergelijkingen te maken.

Alle velden zijn verplicht. Voor elk product voert u in: de winkel, de merknaam, het gewicht in grammen, kg (of VS maten), de prijs in Euro’s, vervolgens Bereken… en voilà! U heeft de kosten per kilo van het product. Vergelijk tot vijf producten per keer. Niet rekenen in kilogrammen? – zie andere eenheden.

1



Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per kilo Kosten per kilogram:
"Bereken" en weet het
   
Goedkoopste
per kg:
 

2



Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per kilo Kosten per kilogram:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per kg:

 

Wordt u gemakkelijk verleid door producten die in de aanbieding zijn als u grote verpakkingen inslaat? Controleer de prijs per kilo met Prijsperkilo.com


3



Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per kilo Kosten per kilogram:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per kg:

 

4



Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per kilo Kosten per kilogram:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per kg:

 

Controleer de prijs per kilo product met Prijsperkilo.com en vergelijk de prijzen gemakkelijk met andere verpakkingen.


5



Prijs € , of £, $, ¥ etc.
b.v. 299
Prijs per kilo Kosten per kilogram:
"Bereken" en weet het
   

Goedkoopste
per kg:

 

Bespaar geld met onze gratis rekenmachine

Hoe u de prijs per kilo kunt berekenen? – Gebruik onze online app Prijsperkilo.com

Kies de beste prijs per kilo ratio

Verbluft door de veelheid aan opties in winkels? Bereken de prijs per kilo en vergelijk ze gemakkelijk.


Over Prijsperkilo.com


Hoe u de kosten per kilo van een product kunt berekenen? – Prijsperkilo.com is een web app om de kosten of de prijs per kilogram product te vergelijken. De kostenvergelijkingsapp is gecodeerd in HTML en JavaScript en heel gebruikersvriendelijk en gemakkelijk in gebruik. Gebruikers hebben toegang tot de app via PC, laptop, netbook, tablet of andere mobiele apparaten om de kosten of prijs per kilo te berekenen. Door het product, het gewicht en de prijs in te voeren in de juiste velden, kunnen gebruikers de kosten of prijs per kg of vaststellen.

De privacy van uw invoer is 100% omdat de data die u invoert nooit uw telefoon, tablet of PC verlaat.

Kosten per kilo rekenmachine

Kritische consumenten gebruiken Prijsperkilo.com op hun Android, iPhone of iPad, en besparen kosten door de beste prijs per kilogram te kiezen.

Is het u ooit opgevallen dat producten in grote verpakkingen minder wegen dan andere die er kleiner uitzien? Dat de producent in plaats van de prijs te verhogen het gewicht van het artikel verlaagd heeft? Dat de zogenaamde 20% gratis extra product eigenlijk meer kost per kilogram? – Wees gewaarschuwd! Gebruik Prijsperkilo.com om precies de eigenlijke prijs per kilogram te berekenen. Trotseer de afleidingsmanoeuvres van marketing en reclame en wees een slimme consument!

Voorbeeld 1: U wilt Douwe Egberts Cafeïnevrije Koffie 450 gram voor € 9,57 kopen. Wat denkt u dat de prijs per kilo is? – Voer de winkel en het merk in, tik dan ‘450’ in het veld ‘vul hier grammen in’, typ ‘9’ in het veld ‘€’, ‘57’ in het veld ‘c’, Bereken en dan verschijnt de prijs per kilo.

Voorbeeld 2: U wilt een zak bijzondere gourmet aardappels kopen van 18 kilo voor € 24,88 en u wilt weten hoeveel dat per kilo is. Hoe u dat berekent? – Voer de verkoper in en de soort aardappel, ga dan naar de pijl ‘g’ en kies ‘kg’ in het uitklapmenu. Typ ‘18’ in het veld ‘vul hier kilogrammen in’, tik ‘24’ in het veld ‘€’, en ‘88’ in het veld ‘c’, Bereken en de prijs per kg verschijnt.

Voorbeeld 3: U bent in Nederland en u wilt chocolade bestellen in de VS. Een doos chocolade kost € 56,50 en bevat 6 doosjes van 2,50 ounce. Hoeveel dat is per kilo? Eerst gebruikt u de rekenmachine om het totale gewicht te berekenen: 6 x 2,50 ounce is 15 ounce. Op Prijsperkilo.com voert u de winkel en het chocolade merk in, ga dan naar de ‘g’ pijl, en selecteer de ‘VS’ in het uitklapmenu. Laat het veld ‘pounds’ leeg, tik ‘15’ in het ‘ounce’ veld, typ ‘56’ in het ‘€’ veld en ‘50’ in het ‘c’ veld. De site rekent de ounces automatisch om in kilogrammen. Bereken en de kosten per kilo verschijnen! Als u de prijs wilt vergelijken met de lokale winkels, vergeet dan niet de verzendkosten mee te berekenen in de prijs van het product.